Na zbrusu nových sobotních kurzech se naučíte vše, co potřebujete znát pro současný zrychlený životní styl – slaďovat rodinu s prací, zvládat stres, odolávat manipulaci a znát své silné stránky.

V březnu zahajujeme v Tavii vzdělávání pro veřejnost. Kromě terapie a koučinku k nám můžete nově zavítat také na rozvojové kurzy.

Čtyři kurzy, čtyři témata

Kurzy Vás naučí zvládat nároky současné rychlé výkonnostní doby a přitom se nezbláznit.

V březnu (9.3.) začneme rovnou zostra kurzem Jak rozpoznat a odolat manipulaci. Na kurzu se naučíte bezpečně rozeznávat manipulativní chování, které na Vás uplatňují ostatní. Dotkneme se také citlivého tématu manipulace v partnerství. Nezůstaneme jen u rozpoznávání, naučíme se rovnou manipulaci odolávat a vhodně ji odrážet.

 

Ještě v březnu (23.3.) se podíváme na další klíčovou dovednost, a to sice Jak sladit osobní a pracovní život. Kurz je určen nejen rodičům, ale také těm, co mají tendence k workoholismu, protože je práce baví nebo těm, co mají naopak mnoho koníčků a málo času. Prakticky se podíváme do filosofie time managementu IV. generace. Naučíme se rozlišovat priority, a nasdílíme mnoho tipů, jak plánovat a šetřit čas pro to, na co nám momentálně nezbývá.

 

V dubnu po Velikonocích (27.4.) se naučíme Jak zvládat stres. Řekneme si, co to stres vlastně je a co nám způsobuje v těle a v naší psychice. Odhalíme hlavní spouštěče našeho stresu a dozvíme se, co s nimi. Naučíme se stresu předcházet anebo se na něj připravit. Dostaneme tipy na první pomoc při akutní stresové reakci a vyzkoušíme si pár jednoduchých relaxačních technik domů i do práce.

 

Květnovým (25.5.) kurzem Jak najít a rozvíjet své silné stránky ukončíme jarní vzdělávání. Na kurzu se lépe seznámíme sami se sebou. Pojmenujeme si naše kvality, o kterých jsme dosud příliš nevěděli. Naučíme se svých silných stránek vědomě využívat doma i v práci. Porozumíme souvislostem mezi našimi dovednostmi a tím, proč nás někteří lidé svým chováním štvou. Posílíme si sebevědomí a odneseme seznam kvalit a opravdových důkazů o jejich existenci.

 

Když jsou lektorky zároveň terapeutkami

Lektorky kurzů Ivana ŠindlerováJana Chaloupková jsou zároveň terapeutkami a koučkami, což se na kurzu určitě projeví. Nepůjde o žádné přednášky ale interaktivní kurzy s individuálním přístupem. Lektorky vám mohou dát zpětnou vazbu na Vaše osobní témata, budete-li o to stát. Kurzy povedou v duchu rogersovského poradenství, tedy s porozuměním a empatií. Proto je maximální počet osob na kurzu stanoven na šest. Z kurzu si odnesete praktické tipy, vyzkoušíte si nejrůznější fígly a techniky a získáte větší náhled na svá rozvojová témata. Odejdete o něco sebevědomější a připravenější do životní praxe. Lektorky totiž předávají pouze to, co mají samy ověřeno vlastními zkušenostmi.

 

Prakticky a takticky

Kurzy budou probíhat vždy v sobotu od 9 do 13 hodin, v útulných prostorách s výhledem do zahrady na adrese Tavia, Nikoly Tesly 8, Praha 6. Cena kurzu je 1 200 Kč za osobu.

Káva a drobné občerstvení zajištěno. Budeme se těšit.

Podrobné informace k jednotlivým kurzům najdete zde

Tak co, vybrali jste svůj kurz? Můžete se přihlásit zde. V dolní části stránky najdete formulář. Vyplňte jej a my se Vám ozveme s dalšími informacemi. Kdyby se něco nezdařilo, pište na info@tavia.cz 

Pokud jste nenašli, co jste hledali, nevadí. Napište nám, můžeme přijet za Vámi, nabízíme i další rozvojová témata do soukromého i firemního života.