on-line psychoterapie

Vyzkoušejte psychoterapii z pohodlí svého domova či kanceláře.

Online psychoterapie je plnohodnotnou alternativou k osobnímu setkávání. I přes obrazovku počítače umíme vytvořit přijímající bezpečné prostředí, ve kterém si můžete odpočinout a podívat se na své problémy jinak a nově. Postupně najdete řešení svých obtíží a do svého života přinesete změny, které vás učiní spokojenějšími.

Jak probíhá online psychoterapie

Na online psychoterapii se objednejte emailem či telefonicky. Domluvíme se platformě, která vám vyhovuje (pracujeme na Google Meets, TEAMs, ZOOM, SKYPE). Na prvním setkání prověříme technické zázemí, řekneme si více o vašich očekáváních. Nastavíme pravidla online spolupráce, abychom vám vytvořili komfortní a bezpečné prostředí. Dohodneme se na frekvenci našeho setkávání, zpravidla v intervalu jednou týdně či za čtrnáct dní. Délka sezení je 50 minut. Domlouváme se na třech sezeních. Poté si řekneme, zdá vám náš způsob psychoterapie vyhovuje. Pokud ano, pokračujeme v online setkávání tak dlouho, jak sami určíte.
Pokud se stane, že zvolený psychoterapeut nevyhovuje přesně vašim potřebám, doporučíme vám jiného kolegu či kolegyni.

Pokud se stane, že zvolený psychoterapeut nevyhovuje přesně vašim potřebám, doporučíme vám jiného kolegu či kolegyni.

Online nebo osobně?

Online psychoterapie zažívá v posledních letech velký rozvoj. Psychoterapie se stala díky internetu dostupnou téměř každému, bez ohledu na to, kde bydlí, a to je skvělý přínos. Pomáhá překonat bariery jako je nedostatek času na cestování do poradny, péče o malé děti, nedostupnost psychoterapie v menších obcích ale také nesmělost či potřebu většího odstupu. Je srovnatelnou alternativou k osobnímu setkávání a doporučujeme ji všem z vás, kteří na osobní psychoterapii docházet nemohou.

Tavia v Praze:
Nikoly Tesly 8
160 00 Praha 6
info@tavia.cz

Tavia v Plzni:
Petřínská 2
326 00 Plzeň 2 - Slovany
ondrej.sauer@tavia.cz

Facebook

Ivana Šindlerová
psychoterapie, koučink
732 419 262

Jana Chaloupková
psychoterapie, partnerské
poradenství, koučink
724 213 837

Ondřej Šauer
psychoterapie, koučink
777 900 540