partnerské poradenství

Jde nám o váš vztah

Co je partnerské poradenství

V partnerském poradenství se soustředíme na váš partnerský vztah. Nejde nám o individuální zájmy každého z vás ale o vás oba. Zaměřujeme se na to, co se děje mezi vámi. V rámci sezení společně zkoumáme vaši vzájemnou komunikaci a očekávání, která jeden od druhého máte. V našem doprovodu můžete otevírat témata, o kterých je těžké společně mluvit. Právě pojmenování vzájemných potřeb a emocí povede k lepšímu porozumění mezi vámi. Vytvoříme bezpečné prostředí pro vás oba, abyste k sobě mohli být upřímní a otevření. Naučíte se spolu komunikovat bez výčitek a obviňování, které je častým zdrojem konfliktů.

Pro koho je partnerské poradenství určené

Partnerské poradenství je určeno párům, které se navzájem považují za partnery bez ohledu na věk, pohlaví, stav vztahu, ne/sezdanost a sexuální orientaci. Je důležité, abyste oba do párového poradenství vstoupili dobrovolně a odhodlaně řešit společné potíže.

Kde probíhá

Partnerské poradenství nabízíme v centru Tavia v Praze. Je možné se domluvit také na online setkávání za předpokladu, že jsou oba partneři na stejném místě u jednoho počítače.

Tavia v Praze:
Nikoly Tesly 8
160 00 Praha 6
info@tavia.cz

Tavia v Plzni:
Petřínská 2
326 00 Plzeň 2 - Slovany
ondrej.sauer@tavia.cz

Facebook

Ivana Šindlerová
psychoterapie, koučink
732 419 262

Jana Chaloupková
psychoterapie, partnerské
poradenství, koučink
724 213 837

Ondřej Šauer
psychoterapie, koučink
777 900 540