Čtyřicítka, začínající krize středního věku a teď babo raď! Humorná kniha o vážných věcech z pera terapeutky Ivany Šindlerové zdarma k dostání v Tavii. V knize Průvodce světem (ne)praktické ženy najdete návod jak se vypořádat s krizí středního věku.

Monika je normální žena. Smířená s osudem oslaví čtyřicáté narozeniny a v ten samý den na dveře její duše zaklepe krize středního věku. Žádné dramatické změny se v jejím životě dosud neděly. Má jednoho docela obstojného manžela, dvě děti, klidnou práci, pěkný byt… Ale kde se vytratila spokojenost a pocity štěstí? A kde životní plány a ambice?

Monika se vydává na jednoroční cestu – sama k sobě. Neodjíždí do indického kláštera ani nezačne studovat astrologii. Žije dál svůj normální život na maloměstě, chodí do práce a v neděli peče buchty. Vedle toho ale začíná přemýšlet o sobě, ptát se sama sebe na dávná přání, hledat opuštěnou ctižádost a sebevědomí. Na její cestě krizí středního věku jí doprovází pár svérázných žen z okolí. Po roce bilancuje a vůbec to nedopadne špatně.

Kniha Průvodce světem (ne) praktické ženy z pera terapeutky Tavie Ivany Šindlerové a její kolegyně Andrey Krchové je humorné zastavení nad vážností obyčejného života. Kniha je zdarma k dispozici v Tavii (po telefonické dohodě) anebo k objednání na info@ekscr.cz. V elektronické podobě ji lze stáhnout na http://www.ekscr.cz/cs/publikace

Tak dámy, neváhejte, čtěte, inspirujte se! Anebo inspirujte nás i své okolí.

Knihu Průvodce světem (ne)praktické ženy vydala Evropská kontaktní skupina za podpory Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.